Katriini Kosmeetikatuba

toode(t) - 0,00

Näohooldused

Pakun sulle käsitsi teostatavaid näohooldusi koos erinevate massaažitehnikatega, mis on suunatud erinevate nahatüüpide erivajadustele.

Vananeva naha jaoks on spetsiaalselt välja töötatud hooldused, mis aitavad taastada naha elastsust ja vähendada peeneid jooni ning kortsukesi. Kombineerin neid protseduure näo-, kaela- ja turjamassaažiga, et suurendada naha lõõgastust ja elavdada vereringet.

Aknenahale suunatud näohooldused aitavad leevendada põletikku, vähendada punetust ning edendada naha tervist ja selget jumet.

Niisutavad hooldused kollageeni ja AHA & BHA-hapetega koos näo-, kaela- ja turjamassaažiga tagavad sinu nahale intensiivse niisutuse ja toitained. Kollageen aitab säilitada naha elastsust, samal ajal kui AHA & BHA-happed koorivad õrnalt, muutes naha siledamaks ja säravamaks.

Koos minuga saad nautida personaalset lähenemist, kus iga näohooldus on kohandatud vastavalt sinu konkreetsetele vajadustele. Massaaž aitab lõõgastuda ja parandada naha üldist seisundit.

Olen siin, et tuua esile sinu naha loomulik ilu ning pakkuda sulle lõõgastavat ja tervendavat kogemust. Broneeri aeg  telefonil 56 499 911 ja astu sisse teekonnale kaunima ja tervema naha poole!

  • Happehooldus AHA & BHA-hapetega, hind alates 55 €
  • Kollageenihooldus, hind 60 €
  • Näo ja kaela koorimine+massaaž+mask vastavalt nahatüübile ja vajadusele. hind alates 50 €
 
 
 

Tootegrupid

 

Järjesta: