Katriini Kosmeetikatuba

toode(t) - 0,00

Happehooldused

Tootegrupid

 

65,00 €
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: Laos

Uuenduslikud happekokteilid erinevatele nahaprobleemidele koos individuaalse lähenemisega.

Varasemate naturaal- ja glükoolhappe asemel on CNC Cosmetic töötanud välja happekokteilid erinevatele nahaprobleemidele. Ühes happekokteilis on kokku viidud erinevad AHA happed, BHA happed, piimhape, retinoolhape ja askorbiinhape. Et saavutada koos happekoorimisega soovitud tulemusi, on hapetele lisatud hulgaliselt peptiidkomplekse, mineraalaineid, vitamiine, põletikuvastaseid toimeaineid, tüvirakke ja hüaluroonhapet.

Uudsel tehnoloogial põhinevad intensiivsed probleemipõhised happed, mille tulemused on silmnähtavad juba esimesel korral!

Happed sisaldavad peptiidkompleksi tänu millele saavutatakse parimad tulemusi.

Hoolduses kasutatakse 10%, 20%, 40% ja 60% happeid pH>2. CNC Cosmetic lähenemine on individuaalne ja vastavalt kliendi naha seisukorrale ning probleemile – liigne vananemine, pigmenteerumine, akneprobleemid, liigkuivus, tundlik nahk, lõtvunud nahk – on võimalik paika panna personaalne hooldusplaan


Tegemist on tõeliselt mugava ja tõhusa protseduuriga. Klient ei pea kartma ebamugavusi nagu naha koorumist või tugevat kipitust. Hea vaheldus hooldusrutiinis. Tulemused on koheselt nähtavad ja pikaajalised. Taastumine aega ei vaja.

Tulemus on koheselt nähtav. Ja mis peamine – see on pikaajaline! Eriti, kui kodus kasutatakse järelhoolduseks mõeldud spetsiaalseid tooteid, mis toetavad tehtud protseduuri. Näiteks hüaluroonhapet sisaldavad tooted.

 

Ühe protseduuri hind koos kaela ja turja massažiga on 65 €. Kuurina tehes hind kokkuleppel.