Katriini Kosmeetikatuba

toode(t) - 0,00

Hingele ja vaimule

META-EFT

EFT (Emotional Freedom Techniques) on energeetilise psühholoogia teraapiameetod, mis ühendab endas psühhosomaatilise haiguste käsitluse ja iidsed teadmised inimkeha läbivatest energiameridiaanidest. EFT loojaks on Ameerika insener Gary Craig, kes huvitudes erinevatest praktikatest, õppis TFT-d (mõtteväljateraapia) ning seda lihtsustades, töötaski välja EFT.  EFT on justkui emotsionaalne akupunktuur, kuid nõelte kasutamise asemel, koputatakse sõrmeotstega teatud kindlas järjekorras läbi keha energiameridiaanidel asuvad nõelravipunktid (www.eft.ee). EFT aitab üles leida ja vabaneda negatiivsetest emotsioonidest  ning  mõttemustritest, mis takistavad meid elus edasi liikumast, EFT-ga on võimalik lahti saada ärevushäiretest ja paanikahoogudest, samuti on EFT tõhus teraapia igasugu foobiatest ja sõltuvustest vabanemiseks.

Norrakas Tron Enger, kes oli ka minu õpetaja, lisas omalt poolt veel täiendusi EFT meetodile, mida nimetatakse nüüd META-EFT. Enda praktikale tuginedes, ei ole ma veel kogenud probleemi, mida META-EFTga lahendada ei saaks. Küsimus on kliendi valmisolekus vaadata enda sisemaailmas olevaid (lapsepõlve)traumasid ja tunnistada toimunut nii nagu see oli, ilma hinnanguid andmata.

Hind: 35 € (2 h)


Reiki

Reiki on Jaapani vaimne praktika, mille 1922.a lõi Jaapani budist Mikao Usui, kuid viiteid reikile leidub juba vanas Tiibetis ja Indias. Otsetõlkes tähendab reiki „Elujõu taastamise energiat“. Reikis toimub energia andmine kliendile läbi Reiki-pühitsuse saanud tegija käte. Reiki tervendab inimese nii vaimset kui ka füüsilist poolt. Reiki seansi ajal võib klient kogeda erinevaid tundmusi - sügavat lõõgastust, surinaid kehas, hõljumise tunnet, mõned kliendid tajuvad värve silmade ees või mingeid mälupilte juba ammu unustatud sündmustest. Aju-uuringutega on kindlaks tehtud, et Reiki vastuvõtja ajulained on läinud alfa-sagedusele, see on sama sagedus nagu vahetult enne uinumist. Reikit soovitatakse teha kuurina vähemalt korra nädalas. Reikist saad abi, kui tunned, et oled väsinud ja “juhe on koos”. Reiki töötab korraga kõikidel tasanditel (füüsiline, hingeline ja vaimne), millega me seotud oleme.

Hind: 25 € (1 h)    


Liblikmassaaž

Liblikmassaaž on kehateraapia, mis kuulub leebe bioenergeetika valdkonda. Tegemist on väga õrnade puudutuste abil läbi viidava massaažiga, mille käigus aktiveeritakse närvilõpmed kliendi kehas. Leebe bioenergeetika keskendub traumadele ja mälestustele, mis kehasse salvestununa põhjustavad nii emotsionaalseid kui füüsilisi tervisehäireid või haiguselaadseid seisundeid. Leebe bioenergeetika, sh liblikmassaaži abil tervendatakse traumaatilisi kehamälestusi. Leebe ja õrna puudutuse protsessi abil oleme võimelised ligi pääsema oma varaseimatele ja sügavaimatele mälestustele, mis on talletunud keha rakkudesse ja kudedesse.

Liblikmassaaži kasutatakse eluenergia suurendamiseks/ergutamiseks ja sisimast väljapoole liikuva energiavoolu avardamiseks.

Liblikmassaaž: rahustab, lõdvestab, lõõgastab; taastab energiavoo pärast õnnetust või haigust; arendab spirituaalset ühendust kehas; ravib mälestust algsest traumast; taastab sünnituse- ja sündimise järgselt energiat; on toetav kaalulangetamise ajal; rahustab hüperaktiivseid lapsi.

Liblikmassaaži tehakse läbi riiete. Soovitav on panna selga mugavad ja kerged riided. Seansi kestvus on kuni 30 min. Tavaliselt kogetakse seansi tulemusena sügavat lõdvestust, rahunemist, energia juurdevoolu ja väsimuse kadumist. Pärast seanssi on soovitav juua vett või teed. Oma päevatoimetustega tuleks edasi minna rahulikult, et tunnetada ja tajuda massaaži mõju.

Pikemaajalise mõju saavutamiseks on soovitav korrata liblikmassaaži seansse 10 nädala jooksul. Samuti on hea neid kombineerida teiste leebe bioenergeetika protseduuridega. Liblikmassaaži on võimalik õppida, et kasutada seda oma pereliikmete lõõgastamiseks ja tervendamiseks ja suurema läheduse loomiseks (hingamine.ee/liblikmassaaz).

Hind: 15 € (30 min)

 

Aja broneerimiseks helista telefonil 56 499 911.

Tootegrupid