Katriini Kosmeetikatuba

toode(t) - 0,00

Pure Organic

PURE ORGANIC - looduse harmoonia purgis. Sari on spetsiaalselt välja töötatud kui kõrgtehnoloogiline puhta looduse kontseptsioon. Toodetes on kasutatud üksnes looduslikke ühendeid ja väga puhtaid laboratoorseid ühendeid. Kõik Pure Organic tooted omavad järelvalve organisatsiooni BDIH sertifikaati. Tooted ei sisalda loomseid rasvu, säilitusaineid, parafiine, silikoone. Lõhnainetena on kasutatud üksnes looduslikke lõhnaaineid (aniis, kaneelhape). Looduslikud toorained on kasvatatud orgaanilises keskonnas ja pinnases. Toodete pakendid on valmistatud taaskasutusmaterjalist, mis on 100% orgaanilised ja biolagunevad.

Tootegrupid

 

Järjesta:
Pure Organic Amaranth Day Cream, 50 ml

Toitev päevakreem normaalsele, kuivale ja tundlikule nahale. 

Pure Organic Bamboo Peeling, 50 ml

Kreemjas koorija sisaldab bambusevõrse pulbrit ja väärtuslikke taimseid õlisid. Kõikidele nahatüüpidele.

Pure Organic Chia Repair Night Cream, 50 ml

Tugevalt toitev öökreem. Hommikul vaatab peeglist vastu puhanud ja värske nägu.

Pure Organic Lemon Calming Tonic, 200 ml

Eriti õrn toonik, mis sisaldab hamamelisi ja sidrunivett. Omandab silendavat, rahustavat ja pooreahentavat toimet. Sobib kõikidele nahatüüpidele.

Pure Organic Orange Flower Purifying Foam, 100 ml

Ülimalt pehme puhastusvaht apelsiniõie ekstraktiga. Sobib kõikidele nahatüüpidele. Puhastab pehmelt ja õrnalt, nahk jääb pehme ja värske.

Pure Organic Orange Flower Purifying Foam, 200 ml

Ülimalt pehme puhastusvaht apelsiniõie ekstraktiga. Sobib kõikidele nahatüüpidele. Puhastab pehmelt ja õrnalt, nahk jääb pehme ja värske.