Katriini Kosmeetikatuba

toode(t) - 0,00

Classic PLUS Dihyal

CLASSIC PLUS sari on intelligentne vananemisvastane nahahoolduse sari, kus bio- ja kõrgtehnoloogilised toimeained kohtuvad looduslike ainetega. Sari põhineb uuenduslike DiHyal aktiivainete süsteemil, varustades nahka hüaruloonhappega. Lühikese ja pika ahelaga hüaruloonhapped tõstavad kortsupõhja sügaval nahas, mis on märgatav koheselt ka naha pinnal. Erinevad hüaruloonhappe liigid on täiendatud biotehnoloogiliselt saadud oligosahhariidideg, mis tungivad sügavale naha kudedesse ja aktiveerivad naha enda hüaruloonhappe sünteesi. Classic Plus sarjast leiab sobiliku toote kõikidele nahatüüpidele alates 25. eluaastast.

Tootegrupid

 

Järjesta:
Classic Plus DiHyal Effect Gel, 30 ml

Õlivaba kontsentraat küpsemale nahale, mis vajab taasuuendamist.  Silmnähtavalt elujõulisem, siledam ja noorem välja nägemine juba 28 päeva pärast.

 

Classic Plus DiHyal Eye Correction Serum, 30 ml

Kerge silmaümbruse seerum-geel, mis eemaldab silmaümbruse turseid, parandades vere- ja lümfiringet. Muudab naha nooruslikuks, säravaks ja siledaks. Sobilik alates 25. eluaastast.

Classic Plus DiHyal Hydro Cremegel, 50 ml

24-h kreem, mis tagab nahale intensiivse niisutuse ja aitab siluda kuivusest tulenevaid kortsukesi. Sobilik kasutada alates 25. eluaastast.

Classic Plus DiHyal Sensitive Fluid, 30 ml

Lipiide sisaldav emulsioon, mis vähendab punetust, tugevdab kapillaare ja leevendab ärritunud ning pinges nahka.Sobilik tundlikule, punetavale, ärritunud ja kuperossele nahale alates 25. eluaastast.

Classic Plus DiHyal Soft Creme, 50 ml

Pehme 24-h kreem. Kasutamiseks kurnatud ja kuivale nahale, millel on madal niiskuse ja lipiidide tase. Sobilik alates 25. eluaastast.

Classic Plus DiHyal Structure Creme, 50 ml

24 h kreem, mis on mõeldud küpsele lipiidide- ja niiskusvaesele nahale alates 45. eluaastast.