Katriini Kosmeetikatuba

toode(t) - 0,00

Minceur2011

Minceur2011 kehahooldus on kombinatsioon 11st looduslikust eeterlikust õlist, mis aitab võidelda selliste probleemidaga nagu apelsinikooresarnane tselluliit, ülekaal ning raskustunne jalgades. Minceur2011 sisaldab kõiki looduslikke salendava toimega koostisosi, olles täiesti parabeenivaba.
Tänu taimsetele koostisosadele reguleerib Minceur2011 organismi ainevahetust, parandab vereringet ja aitab väljutada toksiine. Juba peale esimest hoolitsust on näha tulemusi: hooldus vormib ja korrigeerib kehakuju, lisaks niisutab nahka ja muudab selle eriti pehmeks.

Silmapaistvaks tulemuseks soovitame läbida 10x hoolduse salongis. Kehamähise protseduur on keskmiselt 30 minuti pikkusega, kuid mõjub äärmiselt lõõgastavalt ja taastavalt.

Peale hooldust soovitame jätkata koduste hooldusvahenditega. 

Minceur2011 tootesari on heaks kiidetud Belgia tervishoiuministeeriumi ja FDA poolt

Belgias Binches asuv tootja Libinvest on vastutustundlike kosmeetikatoodete väljatöötamiseks ümbritsetud meeskonnaga, mis koosneb teadlastest ja arendajatest. Libinvest’i toodete kõrge kvaliteet ei sünni puhtjuhuslikult. Teadus- ja arendusosakond töötab välja ja optimeerib parimaid valemeid selleks, et nii spetsialistid kui ka lõpptarbijad oleksid rahul ja tulemus garanteeritud. Kogu laborirühm on pühendunud iga tootekomplekti hoolikale testimisele ja analüüsimisele.

Enne turustamist peavad kõik tooted olema sertifitseeritud ja heaks kiidetud Belgia tervishoiuministeeriumi ning USA reguleeriva ameti Toidu- ja Ravimiamet (FDA) poolt.

Libinvesti meeskond õpetab oma meetodeid ka ilu ja heaolu spetsialistidele ning koostööpartneritele. Tänu järjepidevale koolitusele ning enesearengule pakub Libinvest oma üha nõudlikumatele klientidele kõige tõhusamat esteetilist hooldust.

 

 

Tootegrupid

 

Järjesta:
Minceur2011 Jouvence kehatoonik, 250ml

Minceur 2011 Jouvence - toniseeriv vanni või dushi geel.

Minceur2011 KIT - salendav ja trimmiv kehahoolduse komplekt

Minceur2011 Phytoslim - salendav kehahoolduse komplekt.

Minceur2011 Phytoslim salendav kehakreem, 150ml

Minceur2011 Phytoslim - salendav kehakreem