Katriini Kosmeetikatuba

toode(t) - 0,00

Minust

Tootegrupid

 

 Minu jaoks on oluline, et mu kliendid saaksid parima sellest, mida nad vajavad ja lahkuksid salongist tundega, et nad tahaksid siia tagasi tulla.

 Tooted, mida töös kasutan, olen valinud selle järgi, mida mulle endale meeldiks kasutada, mis oleksid nahasõbralikud ja annaksid maksimaalse tulemuse. Tihti küsivad mu kliendid, et milline on parim kreem või tõhusaim hooldus. Minu jaoks on aus vastus: “Parim ja tõhusaim on see, mis sulle hetkel kõige paremini sobib”.

 Alati ei ole kallimad tooted parimad, kui need ei vasta kliendi naha vajadustele. Kliendi vajadused muutuvad aga vastavalt aastaajale, eale ja elustiilile. See, mis sobis aasta tagasi, ei pruugi enam rahuldada naha vajadusi nüüd. Eesmärgiks on leida kliendile tooted ja hooldused, mis just temale on vajalikud sellel hetkel.

 

 Olen lõpetanud Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakooli (EKJEK) ning töötan kosmeetikuna alates 2000. aasta novembrist.

  Lisaks kosmeetikutööle teen veel ka pediküüri, maniküüri, depilatsiooni ja muid kosmeetilisi protseduure. Mulle meeldib vaheldus, mida mu töö pakub.

 Olen ennast täiendanud Lahemaa Tervisekoolis (praeguse nimega Krautmani Terviseakadeemia), kus läbisin Tai massaži, Tai jalamaassaaži ja meemassaži kursused ning M.I Massaažikooli peamassaaži kursuse. Aastast 2000 on ka Reiki I ja II astme diplom.

 Alustasin töötamist prantsuse  kvaliteetkosmeetikasarjadega Gatineau ja Académie Scientifique de Beauté. Alates 2015.a. novembrist kasutan peamiselt saksa kvaliteetsarja CNC (Creative Natural Cosmetics) Cosmetic. Pediküüri- ja maniküüritöös kasutan Allpresan ja Alessandro tooteid.

 

 Olen veel lõpetanud Tron Engeri META-EFT I-III kursuse (2013) ning oman ka süsteemse konsuldandi (perekonstellööri) tunnistust "Süsteemne nõustamine ja kliendikesksed perekonstellatsioonid" (2019).

 EFT ja konstellatsioonide kohta saad rohkem lugeda siit.

Alates 2022. a novembrist töötan Keilas, Belle Ilusalongis.