Katriini Kosmeetikatuba

toode(t) - 0,00

PODOPHARM PODOFLEX® FOOT CREAM WITH SILVER IONS jalakreem hõbeioonidega, 75 ml

Tootegrupid

 

24,40 €
325,33 €/L
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: Tellimisel

Jalakreem igapäevaseks jalahoolduseks inimestele, kes tegelevad spordiga, reisivad, elavad aktiivset elu ning noorukitele. Sobib diabeetikutele!

Toime:
Uuenduslik kreemi koostis põhineb vedelkristalltehnoloogial, mis sisaldab patenteeritud koostisosa Dermosoft® (2%) Decalact vedelikke ja hõbeioone, millel on antibakteriaalsed omadused ning mis kaitsevad jalgu seenhaiguste eest. Sellel kreemil on multi-aktiivne toime: hoiab ära jalgade higistamise ja kõrvaldab lõhna. Naturaalsed avokaadoõli, oliiviõli, lanoliin, E-vitamiin ja aloe vera mahl hooldavad ja taastavad epidermist. Uue põlvkonna 5%-line urea tagab aktiivsete komponentide parema tungimise nahka. Meeldiva lõhnaga ja tänu oma konsistentsile imendub kreem täielikult. Kreemi seenevastane ja antibakteriaalne efektiivsus on kinnitatud sõltumatute laboratoorsete uuringutega.

Kasutamine ja soovitused:
Kandke pestud ja kuivadele jalgade sobiv kogus kreemi ning masseerige kuni täieliku imendumiseni. Kasutage regulaarselt kuni kaks korda päevas või ainult öösel, kui päeva jooksul kasutatakse PODOFLEX® seenevastast pihustit.