Katriini Kosmeetikatuba

toode(t) - 0,00

face one Stem Cell DNA

face one STEM CELL DNA - nooruse saladuse võti. Stem Cell DNA tooted sisaldavad unikaalse Šveitsis kasvava õunasordi "Uttviler Spätlauber" tüvirakke, mis on kõige sarnasemad inimese naha tüvirakkudele. Kasutades neid tüvirakke nahahoolduses, aitavad need kaasa naha rakkude kasvule, et kaitsta neid keskkonna ja vanusest tingitud probleemide eest. Toodetes on kombineeritud kõrgmolekulaarsed õlid hüaluroonhappe ja maailma kõige kallima tooraine Ectoiniga, mis kõik koos annavad nahale nooruslikkuse ja vastupidavuse rakutasandil. Stem Cell DNA toodete eesmärgiks on märkimisväärselt pikendada naha tüvirakkude elu ja vältida naha vananemist, et säilitada naha värskus ja noorus.

Tootegrupid

 

Järjesta:
face one Stem Cell DNA Herba Cream Mask, 50 ml

Õuna tüvirakkudega kreemmask annab nahale pikaajalise kaitse ja aeglustab kronoloogilist vananemist. 

face one Stem Cell DNA Herba Cream, 50 ml

Efektiivne päevakreem sisaldab kuulsat õuna tüvirakku, mis aitab taastada naharakke tagades pikaajalise tulemuse. 

face one Stem Cell DNA Herba Fluid ampull 10 x 2 ml

Sisaldab rikkalikult õunaekstrakti ja hüaluroonhapet. Annab rakkudele pikaajalise kaitse ja kaitseb kronoloogilise vananemise eest. Soovitav kasutada kuurina kuivale ja normaalsele nahale. Kõik ampullid on mõeldud ainult välispidiseks kasutamiseks.

Sobib kasutamiseks koos Ultrasonic Beauty Light aparaadiga.

face one Stem Cell DNA Herba Gel, 50 ml

Niiskust säilitava toimega geel.Toimeained annavad nahale võime stimuleerida uute rakkude arengut ja kaitsevad nahka. Ideaalne kasutada face one Stem Cell DNA päeva- ja öökreemi alla.