Katriini Kosmeetikatuba

toode(t) - 0,00

Medical Skin Spray, 75ml

Tootegrupid

 

30,90 €
412,00 €/L
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: Laos

Spreid on lihtne ja kiire kasutada, töötab nahal kui kaitsev hüdrogeel. Niisutab nahka ja moodustab nahale kerge kaitsekile. Sobib kasutamiseks nahaärrituste, haavade, ebapuhta naha ja kõigi teiste põletikuliste ja mikroobide põhjustatud probleemide korral. Toode ei ärrita nahka ja on valutu. Kasutuse kestvus ei ole piiratud. Toodet kasutatakse naha puhastamiseks, niisutamiseks, pikaajaliseks niisutuseks. Spetsiaalne vedelik loob ideaalse keskkonna haavade paranemiseks, toetades seeläbi loomulikku paranemisprotsessi. Tootes sisalduv sodium hypochlorite <0,08% (elektrokeemiliselt aktiveeritud mineraalsoola lahus), on väga laia spektriga bakterite, viiruste, toksiinide ja seente hävitaja, võimaldades intensiivset ja tõhusat puhastust.

Kasutamine: enne kasutamist raputage pudelit! Enne kasutamist on soovitatav kasutada Medical Skin Cleanserit, mis on sobilik naha intensiivseks puhastamiseks. Piserdage spreid lühikeste intervallidega mitu korda, kuni nahk on täielikult niisutatud. Kerge kloori lõhn on märk toote tõhususest ja aktiivsusest. Lõhn haihtub kiiresti. Puuduvad kõrvaltoimed ja allergilised reaktsioonid.Koostoimet teiste toimeainetega ei esine. Kasutamist raseduse ja imetamise ajal tuleb hoolikalt kaaluda.

Ärge kasutage Plasma Solution Spray'd veritsevatele haavadele. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Vältige silma sattumist.

Hoida laste eest kaitstult. Kasutada vaid kahjustamata toote pudeleid. Tooteid võib kasutada vaid etteantud säilivustähtajal ja peale avamist, kuid mitte kauem kui 3 kuud.